SİPARİŞİM NASIL TESLİM EDİLECEK

 

Sizin için özenle seçtiğimiz gıdaları, işyerinize kadar yine özenli bir şekilde getiriyoruz. www.g2meksper.com.tr’den verdiğiniz siparişleri kargo ile değil, kendi soğutuculu araçlarımız ve ekibimizle işyerinize kadar getiriyoruz. Böylece et, tavuk, balık, süt ve süt ürünleri gibi sıcaklık hassasiyeti olan taze gıdaları en sağlıklı ve güvenilir şekilde size ulaştırabiliyoruz.

 

Hafta içi saat 16:00’ya kadar vereceğiniz siparişler takip eden iş günü içinde, 16:00 sonrası vereceğiniz siparişler 2 gün içinde teslim edilecektir. Cumartesi vereceğiniz siparişler takip eden ilk iş günü, Pazar günü vereceğiniz siparişler Salı günü teslim edilecektir. Pazar günü teslimat yapılmamaktadır.

 

Teslimat Ekibimiz

 

İşyerinize getirdiğimiz gıdalar konusundaki hassasiyetimizi ekibimizi seçerken de gösteriyoruz. g2mEKSPER teslimat ekibimiz, dağıtım, ürünlerin taşınması, güvenli sürüş teknikleri ve trafikle ilgili tüm eğitimleri almış, bunlara özen gösteren arkadaşlarımızdan oluşuyor. Hijyenlerine, tertip ve düzenlerine kefiliz.

 

Soğuk zincir nedir? Gıda alışverişi için neden önemlidir?

 

Bu kadar hassas olduğumuz, üretiminden teslimatına kadar özen gösterdiğimiz bir konuda işi şansa bırakmıyoruz. Bu yüzden tüm siparişinizi kendi soğutuculu araçlarımızla işyerinize kadar getiriyoruz.

 

+4 derecedeki soğutuculu araçlarımız sayesinde et, tavuk, balık, süt ve süt ürünleri gibi sıcaklık hassasiyeti olan gıdaları soğuk zincir ile, yani olması gerektiği şekilde size ulaştırabiliyoruz.

 

Soğuk zincir, bu ürünlerin üretiminden tüketimine kadar her aşamada kendi özelliklerini koruyabilmesi ve sağlıklı kalabilmesi için uygulanması zorunlu olan muhafaza ve taşıma işlemlerin tamamı anlamına geliyor.

 

Soğuk zincirde oluşacak kırılma yani herhangi bir aşamada meydana gelebilecek sıcaklık artışı zararlı bakteri ve küf mantarı oluşumuna neden olur ve bu bakteriler insan sağlığında ciddi sorunlara yol açabilir. Ürünler üzerinde ısı farklılığından oluşan kötü huylu bakteriler ürünlerin lezzetinin de bozulmasına neden olurlar. Lezzetin bozulmaya başlaması soğuk zincirin kırıldığının ilk göstergelerindendir.

 

Bu sebeple www.g2meksper.com.tr’de sattığımız ürünlerin soğuk zincirinin bozulmadığından emin olmak için, siparişlerinizin teslimatını kendimiz yapıyoruz. Taze gıdalarınız bizim dışımızda başka hiçbir kurumdan veya kargo şirketinden geçmediği için size bu güvenilirliği sağlayabiliyoruz.